حریم خصوصی

◄ اطلاعات قانونی

شرکت مهندسی حمل و نقل پتروشیمی به طور منظم اطلاعات را در وب سایت و شبکه های داده ها خود بررسی و به روز می کند. با وجود سطح مراقبت های بالا، داده ها ممکن است تغییر یابد. بنابراين تعهد يا تضميني براي جاري بودن، صحت و كامل بودن اطلاعات ارائه شده ممكن است وجود نداشته باشد. همین مساله درباره اطلاعات موجود در وب سایت های لینک شده مصداق پیدا می کند. علاوه بر این، شرکت حق اعمال تغییرات یا اصلاحات در آنها را محفوظ می دارد. محتوا و ساختار صفحات اینترنتی شرکت مهندسی حمل و نقل پتروشیمی توسط کپی رایت محافظت می شود. بازتولید اطلاعات یا داده ها، به ویژه استفاده از متون، بخش های متن یا تصاویر ، نیاز به تاییدیه قبلی شرکت مهندسی حمل و نقل پتروشیمی و ذکر منبع دارد.

◄ حفاظت از اطلاعات

ما به حفاظت از اطلاعات شخصی، مانند نام، آدرس، شماره تلفن و ایمیل، متعهد هستیم؛ زیرا امنیت تمام داده های کسب و کار از نظر حفظ همکاری قابل اعتماد و بلند مدت برای ما اهمیت بسزایی دارد.

تمام فعالیت های ما، به ویژه فعالیت های وب و آنلاین ما و همچنین آگهی های مناقصه و مزایده ما، به طور کامل با حفاظت از داده ها و قوانین امنیتی اطلاعات سازگار است.

این سیاست حفاظت از داده ها به هیچ یک از وب سایت های لینک شده به وب سایت شرکت مهندسی حمل و نقل پتروشیمی ، اعمال نخواهد شد.

متن زیر توضیح می دهد که چه اطلاعاتی ممکن است هنگام بازدید از وب سایت ما و چگونگی انجام این کار مورد استفاده قرار گیرد.

داده های وب سایت توسط یک میزبان قدرتمند جمع آوری شده و با استفاده از فن آوری های ارائه شده برای اهداف بازاریابی و بهینه سازی ذخیره می شوند. این داده ها برای ایجاد پروفایل های کاربر ناشناس استفاده می شود. کوکی ها ممکن است برای این منظور استفاده شوند. کوکی ها فایل های متنی کوچکی هستند که به طور محلی در حافظه پنهان مرورگر اینترنتی بازدید کننده ذخیره می شوند. کوکی ها به ما اجازه می دهند مرورگر اینترنت را تشخیص دهیم. داده های جمع آوری شده با استفاده از فن آوری های شرکت میزبان، بدون رضایت صریح شخص مربوطه، برای شناسایی شخص بازدیدکنندگان وب سایت استفاده نمی شود و با پروفایل های کاربری ناشناس ایجاد نمی شود. موافقت برای جمع آوری و ذخیره داده ها ممکن است در هر زمان لغو شود. علاوه بر این ما داده های مورد نیاز شما را با کمک ابزارهای مبتنی بر وب با اتصال به سامانه های مختلف از  سیستم جامع اوراکل شرکتی پردازش می کنیم. توابع اصلی پورتال لجستیک الکترونیک شامل رهگیری و ردیابی محموله های حمل و نقل برای مشتریان و پرسنل شرکت، سفارش آنلاین خدمات، مدیریت پروژه مشتریان، اطلاعات آنلاین و در دسترس HSE برای مشتریان و پرسنل، مسیریابی آنلاین جاده های ایران برای مشتریان و پرسنل (شامل طول مسیر به کیلومتر، میانگین زمان سفر، نقشه مسیر، شهرها و آب و هوای مابین مبدا و مقصد با قابلیت چاپ و به اشتراک گذاری) و در نهایت صدای مشتریان می گردد. لطفا برای اطلاعات بیشتر در مورد تمام برنامه های لجستیک الکترونیک به صفحه اول یا بخش خدمات شرکت مراجعه کنید.

ما فقط سایر اطلاعات شخصی را از طریق وب سایت مان برای مقاصد خاص جمع آوری می کنیم، برای مثال، برای پاسخگویی به تقاضاها، برای اهداف قانونی، یا با رضایت شما؛ به عنوان مثال، برای ارسال ایمیل تبلیغاتی. رضایت شما هنگامی که با ما ارتباط برقرار می کنید و تا زمانی که این رابطه وجود دارد یا حتی تا زمانی که حذف دوره ای اطلاعات (به طور کلی پس از پنج سال) موجود باشد، در نظر گرفته خواهد شد. این بنابر تصمیم شماست که آیا شما مایل به افشای این اطلاعات هستید یا خیر؟؛ به عنوان مثال، به عنوان بخشی از اشتراک خبرنامه، نظرسنجی، درخواست تماس، درخواست قیمت بازار، و غیره. مسلما در هر زمانی که دیگر مایل به همکاری و در اشتراک گذاشتن اطلاعات نباشید، اطلاعاتتان مسدود می شود. 

◄ مسئولیت قانونی حفاظت از داده ها در صورت درخواست تماس

شرکت مهندسی حمل و نقل پتروشیمی، مسئول اطلاعات جمع آوری شده در زمینه تماس با سوالات است. 

شما هر زمانکه بخواهید اطلاعاتی در مورد داده های ذخیره شده در رابطه با خودتان دریافت کنید و اطلاعات نادرست را حذف یا اصلاح کنید، می توانید با ما ارتباط برقرار کنید. 

تلفن تماس : 88576462 - 021

پست الکترونیک : itsupport@ptc-ir.com