حمل و نقل دریایی

این مجموعه از طریق یکی از شرکت های زیر مجموعه خود بنام" جهان دنیزکالا" و با توجه به پتانسیل های موجود در کشور اخذ مجوزهای لازم، امکان حمل کالاهای مختلف صادراتی و وارداتی اعم از جامدات، مایعات و گازها در قالب محموله های کانتینری(FCL ، LCL و Intermodal ) ، ایزوتانک، تانکر، فله، دبه، تجهیزات صنعتی و ... را بصورت فورواردری مابین بنادر داخلی و خارجی در اقصی نقاط جهان با مناسبترین زمان و هزینه، فراهم نموده است.

پیگیری امور از طریق : تلفن تماس: 88377176- 021، پست الکترونیکی:, shipping@ptc-ir.com  Info@wsc-ir.com  

مسیرهای آبی داخلی

با توجه به امتداد طولانی ساحل دریایی ایران و پتانسیل های صنعتی موجود در این مناطق، امکان حمل و نقل دریایی انواع کالاها در قالب محموله های مختلف در مسیرهای آبی داخلی مابین بنادر جنوبی خلیج فارس و همچنین بنادر شمالی دریای خزر توسط این شرکت فراهم شده است که از آن جمله می توان به مسیرهای آبی داخلی بندرعسلویه – بندر عباس،  بندر عسلویه- بندر امام خمینی، بندر امام خمینی- بندرعباس و بندر امیرآباد- بندر انزلی و بالعکس اشاره کرد.

مسیرهای آبی اقیانوسی

این شرکت با ارتباط و هماهنگی با نمایندگان خود در بنادر مهم ایران از قبیل بندر امام خمینی، بندر عسلویه، بندر عباس، بندر بوشهر، بندر چابهار، بندر امیرآباد و بندر انزلی  و بنادر مهم کشورهای مختلف جهان و استفاده از مجوزهای بین المللی، نیروهای متخصص و تجهیزات لازم، امکان حمل اقیانوسی انواع مختلف کالا در قالب محموله های مختلف را فراهم نموده است.


جهان دنیز کالا

امتداد زنجیره پایدار

پایانه و مخازن پتروشیمی

ساحل گستر پارس

پتروهمکاران سورین آژند