تجهیزات

شرکت مهندسی حمل و نقل پتروشیمی به منظور حمل و جابجایی محمولات مشتریان از تجهیزات ویژه ، ایمن و تحت کنترل بازرسان فنی برخوردار میباشد . نحوه استفاده از این تجهیزات به خواص شیمیائی محمولات شامل وزن حجمی، درجه اشتعال ، میزان خورندگی ، فشار ، دما  و... بستگی دارد که با توجه به موارد ذکر شده شامل موارد ذیل میباشند:

كشنده های ملكی 

شرکت با دارا بودن 120 دستگاه تریلی، توانایی خدمت رسانی به مشتریان مختلف در سراسر نقاط کشور را داراست.

کشنده های تک واحدی

با توجه به تنوع و کثرت تانکرهای ملکی حمل محموله های مایع و گاز، این شرکت بر حسب نیاز از کشنده های اجاره ای برای حمل بار خود توسط تانکرهای ملکی اختصاصی و به تعداد لازم در هر جای کشور استفاده می کند. 

پیمانکاران ناوگان جاده ای

با توجه به پراکندگی نمایندگی ها و ارتباطات گسترده با شرکت های محلی، این شرکت بر حسب نیاز از پیمانکاران انفرادی و پیمانکاران شرکتی (تجاری) واجد شرایط فنی که دارای ناوگان جاده ای استاندارد (کشنده + تانکر/ تریلر) هستند جهت حمل انواع محموله های خود (جامد، مایع، گاز، محموله های ترافیکی و...) بر اساس قراردادهای فی مابین استفاده می کند.

تانکرهای گاز

این گروه از تجهیزات  برای حمل مایعات تحت فشار ( گاز ) مورد استفاده قرار می گیرد. هم اکنون 30 دستگاه ازاین تجهیزات در اختیار شرکت بوده که در مسیر های مختلف فعالیت می نمایند. 

تانکرهای ویژه حمل  گاز آمونیاک

با توجه به حساسیت و خطر ناشی از حمل گاز آمونیاک، تانکرهای ویژه آن از کشور روسیه و شرکت ماشین سازی اراک تهيه شده است. این شرکت هم اکنون به منظور حمل گاز آمونیاک از 32 دستگاه تانکر ویژه استفاده می نماید. 

تانکرهای چهار مواد

تانکرهای چهار مواد به منظور حمل محصولات مایع پتروشیمی،نفت و گاز مورد استفاده قرار می گیرد .

تانکرهای استیل

حساسیت ، اهمیت و ماندگاری خواص بعضی از محمولات (به خصوص محمولات مایع ویژه) در مسیر حمل ، تا رسیدن به کارخانه مشتری ما را  بر آن داشت تا در ناوگان خود از 10 دستگاه تانکر استیل نیز استفاده نماییم.

انواع لیفتراک و بالابر

انواع لیفتراک و بالابر گازی، گازوییلی و برقی در تناژهای مختلف در محل انبارهای شرکت

انواع ریچ استاکر،جرثقیل و سیستم های انتقال 

انواع ریچ استاکر، جرثقیل و سیستم های انتقال مختلف در سایت های بندری بمنظور جابجایی انواع محموله ها

انبارهای مسقف و روباز 

انبارهای مسقف و روباز در مناطق مختلف مجهز به کاملترین تجهیزات ایمنی، امنیتی و تهویه مناسب

نقشه سایت | ضوابط و مقررات لجستیکی | پیوندهای مفید | ارتباط رسانه‌ای | رویدادها


جهان دنیز کالا

امتداد زنجیره پایدار

پایانه و مخازن پتروشیمی

ساحل گستر پارس

پتروهمکاران سورین آژند