حمل دوره ای : 

درخواست های حملی که پس از بررسی منجر به عقد قرارداد مدت دار شده ،  بعنوان حمل دوره ای محسوب میگردد و عمدتا مربوط به پالایشگاه ها ، مجتمع های پتروشیمی و شرکت بزرگ بوده  و از حجم قابل توجهی برخوردار میباشد. در این روش  غالبا شرکت با بررسی اطلاعات مناقصات حمل شامل : زمان حمل ،  نوع محموله ، مقدار ، آهنگ حمل ، مبداء ، مقصد ، مسافت ، تجهیزات حمل ، شرایط اقلیمی و پتانسیل های حمل منطقه  پس از طی نمودن مراحل تشریفات مناقصه و انتخاب توسط مشتری اقدام به عقد قرارداد مدت دار می نماید.  

حمل موردی : 

آن دسته از مشتریانی که محمولات آنها از حجم کمی برخوردار بوده در قالب توافقنامه کتبی و یا شفاهی دریافت کننده خدمات حمل از شرکت میباشند. این شرکت ها غالبا از گروه صنایع پایین دستی نفت و گاز و پتروشیمی میباشند.  

 حمل محمولات جامد :

حمل محمولات جامد در شرکت حمل و نقل پتروشیمی نیز به دو روش دوره ای و موردی انجام می شود. حمل دوره ای محمولات جامد و بسته بندی شده عمدتا مربوط به مجتمع های پتروشیمی و پالایشگاه ها میباشد. 

برای این منظور شرکت در مناطق مختلف عملیاتی و نمایندگی  ها اقدام به عقد قرارداد با شرکای تجاری نموده و در بعضی مناطق بصورت مستقیم ، ناوگان حمل مورد نیاز را از طریق سازمان حمل و نقل و پایانه های وزارت راه و ترابری جذب نموده و نسبت به صدور بارنامه تمبردار به مقصد کارخانه مشتری اعزام می نماید. 

این شرکت در بخش جامدات تاکنون اقدام به حمل محمولات زیر نموده و هم اکنون بر اساس قرارداد های موجود و درخواست مشتریان در حال انجام عملیات میباشد. 

حمل محمولات مایع و گاز 

 حمل مایعات و گاز ها در شرکت مهندسی حمل و نقل پتروشیمی نیز به دو روش دوره ای و موردی انجام می شود. حمل دوره ای عمدتا مربوط به مجتمع های پتروشیمی ، پالایشگاه ها ، صنایع نفت و گاز و شرکت بزرگ صنایع پایین دستی بوده و حمل موردی در این شرکت عمدتا مربوط به شرکت های صنایع پایین دستی نفت و گاز و پتروشیمی میباشد.

یکی از بارزترین و متمایزترین ویژگی های عملیات شرکت مهندسی حمل و نقل پتروشیمی برخورداری از تجهیزات ویژه حمل محمولات خطرناک و محصولات تولیدی در مجتمع های پتروشیمی و پالایشگاه ها میباشد. 

نحوه ارتباط مشتریان با شرکت : 

ما مفتخر هستیم تا با کلیه امکانات و دانش روز حمل و نقل و تجربه  در خدمت مشتریان محترم ، تجار و صاحبان صنایع باشیم. این شرکت بر آن است تا نگرانی ها و دغدغه های مشتریان خود را با ارائه مشاوره در زمینه خدمات حمل به حداقل برساند . 

برای رسیدن به این هدف مشتریان می توانند به طرق زیر با شرکت در ارتباط باشند:

1- مراجعه حضوری به دفتر مرکزی این شرکت و ارتباط با واحد بازرگانی 

2- مراجعه به نمایندگی این شرکت در شهرهای اصفهان ، اراک ، بندرامام ، بندرعباس ، عسلویه ، تبریز ، شیراز .

3- تماس تلفنی با بخش معاونت اجرایی ، واحد برنامه ریزی و بازاریابی حمل ، دفتر شرکت در شرکت بازرگانی پتروشیمی ایران ، دفاتر نمایندگی 

4- ارسال پیام کوتاه به سامانه 

5- ارسال درخواست از طریق سایت اینترنتی 

6-       ارسال ایمیل/ پست الکترونیک 

توضیح : آدرس ، شماره تلفن ، پست الکترونیک دفاتر و نمایندگی های شرکت در بخش ارتباط با ما نوشته شده و مشتریان محترم با توجه به صلاحدید و سطح دسترسی می توانند با بخش های مختلف شرکت ارتباط برقرار نمایند. 

همچنین روابط عمومی شرکت با شماره تماس  آماده دریافت پیشنهادات ، انتقادات و ایده های مشتریان و مخاطبین شرکت میباشد. 

نحوه ارسال صورتحساب حمل : 

حمل موردی جامدات : 

کرایه حمل محمولات جامدی که بصورت حمل موردی برای مشتریان ارسال می شود از طریق پرداخت پسکرایه بارنامه تمبردار وزارت راه میباشد. 

حمل دوره ای جامدات :

مبنای پرداخت صورتحساب های حمل دوره ای بستگی به توافقی است که در قرارداد فیمابین قید گردیده و عمدتا بصورت ادواری و حجمی ارسال می شود. 

حمل مایعات و گازها : 

صورتحساب حمل محمولات مایع و گازها در هر دو روش موردی و دورهای پس ازتائید رسید محوله توسط  مشتری و وصول اسناد حمل ارسال می شود.  

اطلاع رسانی 

شرکت مهندسی حمل و نقل پتروشیمی با توجه به اهمیت نقش حمل و نقل در فرایند تولید صنایع ، برای مشتریانی که بصورت دوره ای با شرکت قرارداد دارند ، از جمله شرکت پتروشیمی و پالایشگاه ها ، با استفاده از نرم افزارهای قدرتمند و سرمایه گذاری قابل توجه در بخش فناوری اطلاعات ،  با اختصاص نام کاربری و رمز ورود اطلاعات حمل آنها را بصورت آنلاین در سایت اینترنتی نمایش می دهد. 

این امکان در آینده ای نزیدک برای مشتریانی که بصورت موردی ، حمل محمولات خود را به شرکت حمل و نقل پتروشیمی واگذار می نمایند نیز فراهم خواهد شد. 

ضمنا کلیه نمایندگی های شرکت و بخش های عملیاتی پس از ارسال محموله ، مشخصات حمل را در قالب پیام کوتاه از طریق پنج خط پیامک به شماره تلفن همراهی که از سوی مشتری اعلام می شود ، ارسال می نمایند.  

دفتر اصلی

سعادت‌آباد - بلوار دریا - پلاک 32 - شرکت مهندسی حمل و نقل پتروشیمی
تهران
ایران 

پست الکترونیک :

              info@ptc-ir.com


کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت مهندسی حمل و نقل پتروشیمی می‌باشد